شبکه نمایشــگاه‌ هـای‌ چاپ، بسته‌بندی، تبلیغات و بازاریابی (ipackprint)

شبکه نمایشگاه های تخصصی چاپ و بسته بندی، تبلیغات و بازاریابی ipackprint باهدف ارائه توانمندیهای صنایع مذکور،  معرفی شرکتهای برتر،  بررسی فرصت های همکاری و سرمایه گذاری، ایجاد بسترمناسب جهت تبادل نظر و تعاملات بازرگانی وتجاری به منظور عقد قراردادها، مشارکت درتولید وسرمایه گذاری در بخش تولید داخلی، نمایش دستاوردهای جدید، صادرات و بازاریابی و... فعالیت خود را در مشهد مقدس آغاز و پس از برگزاری چندین دوره به صورت مستمر و موفق، شهر شیراز را جهت گسترش خدمات خود در جنوب کشور انتخاب نمود. شبکه نمایشگاه های چاپ و بسته بندی، تبلیغات و بازاریابی ipack print در  سال 1401 با پیشنهاد مرکز نمایشگاه اصفهان به این شهر گسترده شد تا علاوه بر برگزاری در شرق و جنوب (شهرهای مشهد و شیراز) اینبار در مرکز کشور و در شهر اصفهان به صنایع مذکور خدمت رسانی نماید.

 

مشهد  اصفهان  شیراز

نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی مشهد

نمایشگاه چاپ و بسته بندی، تبلیغات، بازاریابی و صنعت کاغد وکارتن مشهد، یکی از معتبرترین نمایشگاه های این صنعت در شرق کشور بوده است که به علت همجواری با کشور افغانستان قطب صادرات و بازاریابی محصولات این صنعت واقع شده است. استقبال خوب فعالین و تولیدکنندگان از این نمایشگاه باعث رشد چشمگیر بازدیدکنندگان و مشارکت کنندگان در سال های اخیر بوده است

  • تاریخ برگزاری: مهرماه 1403

بازدید سایت ثبت‌نام در نمایشگاه

نمایشگاه تخصصی بازاریابی و تبلیغات، چاپ و بسته بندی و صنایع وابسته اصـفهان

این نمایشگاه با هدف برگزاری رویدادی کاملا تخصصی در جهت معرفی توانمندی شرکتهای تولید کننده داخلی، معرفی محصولات جدید، آشنایی با آخرین دستاوردها و فناوری های تخصصی ارائه شده از سوی مشارکت کنندگان و ایجاد شرایط انعقاد قراردادهای کاری بوده است. از سوی دیگر با توجه به فراهم بودن زیر ساخت های مناسب در مرکز نمایشگاهی شهر اصفهان، این امر موجب گردیده است تا برگزاری نمایشگاه های تخصصی در این سایت مجهز و به روز مورد استقبال مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان داخلی و خارجی گردد.

  • تاریخ برگزاری: دی ماه ۱۴۰۳

بازدید سایت ثبت‌نام در نمایشگاه

نمایشگاه تخصصی بازاریابی و تبلیغات، چاپ و بسته بندی و صنایع وابسته شیراز

شیراز بعنوان یکی از کلان شهر های جنوب کشور دارای پتانسیل بالای اقتصادی و به دلیل همجواری با استان های مهم جنوبی نقظه مهمی در بازار این بخش از کشور می باشد. به همین دلیل فرصت مناسبی برای تامین نیاز های استان های اطراف خود فراهم می آورد. بر این اساس،  ipack printشیراز، به عنوان حلقه دوم زنجیره نمایشگاه های چاپ و بسته بندی، تبلیغات و بازاریابی  با کمک سازمان های رسمی ملی و منطقه ای در سال 1396 برگزار گردید. این رویداد با پشتیبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، شرکت شهرک­های صنعتی فارس و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس برگزار شد.

  • تاریخ برگزاری: بهمن ماه 1403

بازدید سایت ثبت‌نام در نمایشگاه

تمـاس بـا مـا

  • تهران ، خیابان سمیه ، بین مفتح و بهار، بن بست خوانساری ، پلاک ۶ ، واحد ۱۶.
  • مشهد، بلوار وکیل آباد، وکیل آباد 23، خیابان سید مرتضی یک، پلاک 186 واحد ۱.
  • تلفن تهران:  ۴۱۰۷۴۱۰۰-۰۲۱
  • تلفن مشهد: ۳۱۵۱۹۱۰۰-۰۵۱
  • فکس: (داخلی ۹) ۴۱۰۷۴۰۰۰-۰۲۱
  • ایمیل آدرس: expo.brp@gmail.com